KONST / Litografier / Färglitografi 12198087
nr 1219 8087
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Snöplogen. Signerad, numrerad 289/360, Motivet: 48x52 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:05:54
24/11 09:10:42
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund